[ Property ID : Shitet Apartamenti (Vlore) ] Shitet Apartamenti (Vlore)

   • APARTAMENTE 2+1
    86 m2
    2 Bedrooms
    2 Bathrooms
   •  Sale/Shitje
    € 60,291
    po Parking
    Vlore
   • Type
    APARTAMENTE 2+1
   • Status
    Sale/Shitje
   • Location
    Vlore
   • Price
    € 60,291
   • Bathrooms
    2
   • Bedrooms
    2
   • Parking
    po
   • Area
    86 m2

   Detail & Description

   Shitet apartamenti i cili ndodhet në katin e dytë, i orjentuar nga veri-perendimi me pamje nga deti. Prona nga brenda përbëhet nga një ambjent ndentje + zona e gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete e ballkon, paraqitet në gjëndje dhe kushte të mira mirëmbajtjeje, e gjithë dyshemeja është e shtruar me pllaka gresi 33x33cm. Muret anësore janë të suvatuara dhe të lyer, kurse tavanet janë të suvatuara. Dritaret dhe dera e ballkonit janë duralumini me xham 5mm. Tualetet janë të shtruara dhe të veshura me pllaka, si dhe pajisur me wc, lavaman e pllakë dushi, njera nga banjot ndriçohet dhe ventilohet në mënyrë artificiale, ndersa tjetra ka dritare. Dyert e brendëshme janë MDF me kasë druri, ndërsa dera e jashtme e blinduar.

    124,886 total views,  90 views today

   Map and Location


   Translate »