[ Property ID : 26 ] Shitet Apartamenti (Tirane,Tek Brryli)

 • APARTAMENTE 2+1
  53 m2
  2 Bedrooms
  1 Bathrooms
 •  Sale/Shitje
  0
   Parking
  Tirane
 • Type
  APARTAMENTE 2+1
 • Status
  Sale/Shitje
 • Location
  Tirane
 • Price
  0
 • Kitchens
  1
 • Bathrooms
  1
 • Bedrooms
  2
 • Parking
 • Area
  53 m2
 • Living Rooms
  1

Detail & Description

Shitet apartament 2+1,Prane Maternitetit te ri,Rruga Sitki Çico,tek Brryli,ne kat te 6,me shkalle me sheshpushim,i mobiluar,me grila dhe kushte bashkekohore,e ndricuar plotesisht nga dielli,dhe me ajer te fresket,apartamenti ndodhet prane rruges kryesore,me kend lojrash,park,kalceto,etj.Çmimi okazion 55 000 euro i diskutueshem.

 121,581 total views,  90 views today

Map and Location

no information map

Translate »