SHITET APARTAMENT 2+1

 • APARTAMENTE
  72
  2 Bedrooms
  1 Bathrooms
 •  Sale/Shitje
  50,000
   Parking
  Tirane
 • Type
  APARTAMENTE
 • Status
  Sale/Shitje
 • Location
  Tirane
 • Price
  50,000
 • Kitchens
  1
 • Bathrooms
  1
 • Bedrooms
  2
 • Parking
 • Area
  72
 • Living Rooms
  1

Detail & Description

Ndodhet ne yzberisht prane eco market.Apartamneti ka siperfaqe 71.9 m2 ,eshte i organizuar dhome gjumi kryesore ,dhome gjumi teke,dhome ndenje, guzhine 1 tualet dhe 1 verande.Apartamenti ka punime cilesore eshte ne katin e 10 .Shitet 50.000 mije euro ose jepet me qera 250mijelek  ne muaj per kohe te gjate prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.

  

 114,878 total views,  91 views today

Map and Location

no information map

Translate »