[ Property ID : 67 ] Jepet me qera Shtepia

   • VILA
    550 m2
    3 Bedrooms
    2 Bathrooms
   •  Rent/Qera
    0
     Parking
    Tirane
   • Type
    VILA
   • Status
    Rent/Qera
   • Location
    Tirane
   • Price
    0
   • Bathrooms
    2
   • Bedrooms
    3
   • Parking
   • Area
    550 m2

   Detail & Description

   Jepet me qera shtepi 4 kateshe,me siperfaqe 550 m2,me cmim te aryeshem 3000 euro muaji,me kopesht,adresa Kodra e Diellit,rreth 200 metra larg unazes/Kristal Center.Shtepia eshte 4 kateshe,me kushte jetese brenda standarteve bashkekohore.Ambjenti mund te shfrytezohet per banim dhe per biznes.

    111,827 total views,  43 views today

   Map and Location

   no information map

   Translate »