[ Property ID : 67 ] Jepet me qera Shtepia

 • VILA
  550 m2
  3 Bedrooms
  2 Bathrooms
 •  Rent/Qera
  0
   Parking
  Tirane
 • Type
  VILA
 • Status
  Rent/Qera
 • Location
  Tirane
 • Price
  0
 • Bathrooms
  2
 • Bedrooms
  3
 • Parking
 • Area
  550 m2

Detail & Description

Jepet me qera shtepi 4 kateshe,me siperfaqe 550 m2,me cmim te aryeshem 3000 euro muaji,me kopesht,adresa Kodra e Diellit,rreth 200 metra larg unazes/Kristal Center.Shtepia eshte 4 kateshe,me kushte jetese brenda standarteve bashkekohore.Ambjenti mund te shfrytezohet per banim dhe per biznes.

 91,378 total views,  31 views today

Map and Location

no information map

Translate »