600 m2
Shtepi
12 months ago
108

Vile ne shitje ku 600 m2 jane truall me hipoteke dhe 250 m2 siperfaqe ndertimi. Cmimi i diskutueshem!

Vecorite

Type: m2
Area: 600

Agent Listing

Gjergji Begaj

Gjergji Begaj

(+355) 69 409****** show
Tirana, Albania, RR.Panorama
info@bylis-imobiliare.com
Contact Agent