1400 m2
Shitje
Tokat
1 year ago
133

‼️Truall per ndertim‼️

📐 Siperfaqe 1,400m2
📐 Mundesi ndertimi der ne 2 kate
📌 Adresa: Kashar, Tirane
📌 Studio merr persiper projektin dhe lejen
💶Cmimi: 76 € per m2 ( i diskutueshem )

– Per me shume informacion na kontaktoni:
📞069 40 93 431

Vecorite

Type: m2
Area: 1400

Agent Listing

Denisa Jaku

Denisa Jaku

(+355) 69 401 ****** show
info@bylis-imobiliare.com
Contact Agent