500 m2
Shitje
Shtepi
2 years ago
371

📐Siperfaqe toke 500 m2 me hipoteke
📐Siperfaqe ndertimi 116 m2
📌3 dhoma gjumi, sallon, oborr, kuzhine
📍Adresa: Vlore, afer bashkise, afer hotel “Moska”

Info bonus: 300 m2 mund te shfrytezohen per ndertim dhe quhet kati 0 pa pasur detyrime ne bashki.

💶Cmimi: 240,000 € (i diskutueshem)

Vecorite

Type: m2
Area: 500

Agent Listing

Gjergji Begaj

Gjergji Begaj

(+355) 69 409****** show
Tirana, Albania, RR.Panorama
info@bylis-imobiliare.com
Contact Agent