56 m2
Hapesira Biznesi
1 year ago
426

‼️ Dyqan ne shitje ‼️

📌 Hotel 5 katsh ( me 24 dhoma + 2 garsionere )
📌 Pamje dhe pozicion shume i mire
📌 Siperfaqe 56 m2
📌 Investim per lokal
💵 Cmimi 110,000€ ( i diskutueshem )
📍 Astir, Tirane

Per me shume informacion na kontaktoni:
📞069 40 93 431

Vecorite

Type: m2
Area: 56