7000 m2
Shitje
Hapesira Biznesi
2 years ago
307

📍Ne hije te Petreles
📐Siperfaqe toke 7000 m2
📐4000 m2 me hipoteke, 2500 m2 ndertese
💶Cmimi: €1,200,000

Ambjent ideal per te zhvilluar turizmin, me gjelberim dhe pamje piktoreske

– Per me shume informacion na kontaktoni:
📞069 40 93 431

Vecorite

Type: N/A
Area: 7000

Agent Listing

Gjergji Begaj

Gjergji Begaj

(+355) 69 409****** show
Tirana, Albania, RR.Panorama
info@bylis-imobiliare.com
Contact Agent