Mirësevini në Web-in tonë !

 • Any
 • Berat
 • Bulqize
 • Burrel
 • Durres
 • Elbasan
 • Fier
 • Fushe-Kruje
 • Gjirokaster
 • Golem
 • Gramsh
 • Himare
 • Kavaje
 • Korce
 • Kruje
 • Kukes
 • Lezhe
 • Peshkopi
 • Pogradec
 • Sarande
 • Shkoder
 • Tirane
 • Tropoje
 • Vlore
 • Any
 • Rent/Qera
 • Sale/Shitje
 • Sold/Shitur
 • Any
 • Ambient Biznesi
 • APARTAMENTE
 • APARTAMENTE 1+1
 • APARTAMENTE 2+1
 • APARTAMENTE 3+1
 • DYQANE
 • Lokal
 • MAGAZINA
 • TOKA
 • VILA
 • ZYRA
 • Any
 • 1
 • Any
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

 

PRONA PER SHITJE

€238,000 Sale/Shitje

Shitet Lokali (Rr.”Hoxha Tasim”)

Arredimi: I gatshem per pune Bar Kafe: Sistem qëndror kondicionimi; Sistem aspirimi; Dy banjo të kompletuara dhe parabanjo;  R... [MORE]
140 m2 bed 2 bath parking Lokal Sale/Shitje
€900,000 Sale/Shitje

Shitet Toka (Rruga 5 Maj)

Shitet toka 4,500 m2 te ish Parafabrikatet, rruga 5 Maj. [MORE]
4,500 m2 bed bath parking TOKA Sale/Shitje

€65,000 Sale/Shitje

Shitet Apartamenti 3+1 (Fresku)

Shitet Apartamenti 3+1. Apartamenti ka siperfaqe totale 110 metra katrore. Ndodhet ne katin e 3 te objektit dhe aksesi mund te realizohet n... [MORE]
110 m2 3 bed 2 bath po parking APARTAMENTE 3+1 Sale/Shitje
€1,000,000 Sale/Shitje

Shitet Toka (Jale,Vlore)

E pozicionuar mjaft mire,fare prane Detit Jon dhe me pamje fantastike,Prona eshte me dokumenta te rregullta pronesie dhe ndodhet ne  nje pll... [MORE]
5,000 m2 bed bath parking TOKA Sale/Shitje

€135,000 Sale/Shitje

Shitet Apartamenti Duplex (Prane Telekom)

OKAZION !! Ofrohet per shitje apartament Duplex me 3 dhoma gjumi, me siperfaqe 168m2, i ndodhur pran Telekom-it ne Laprake , kati i 2 duke ... [MORE]
168 m2 3 bed 3 bath po parking APARTAMENTE Sale/Shitje
€110,000 Sale/Shitje

Shitet Apartamenti 2+1 (Pran Kristal Center)

Shitet Apartamenti 2+1. Apartamenti ka siperfaqe totale 85 metra katrore. Ndodhet ne katin e 1 te objektit . Apartamenti perbehet nga dy dh... [MORE]
85 m2 2 bed 1 bath po parking APARTAMENTE 2+1 Sale/Shitje

€150 Sale/Shitje

Shitet Toka 2400m2 (perball QTU)

Shitet toka 2400 m2 ne Autostraden TR-DR, prane Kompleksit Eiffel ose Perballe QTU, Tirane. Çmimi:150€/m2 [MORE]
2,400 m2 bed bath parking TOKA Sale/Shitje
€700,000 Sale/Shitje

Okazion!! Shitet Godina 3 Kate (Durres)

Shitet godine Italiane 3 kate e vitit 1943, me nje siperfaqe trualli prej 368 m2, siperfaqe oborri prej 111 m2 dhe siperfaqe totale godine: ... [MORE]
771 m2 10 bed bath po parking MAGAZINA Sale/Shitje

21,667 total views, 2 views today